Sustine costurile cu analizele vitale pentru cei care sufera de mastocitoza!

Sustine costurile cu analizele vitale pentru cei care sufera de mastocitoza! @ Dăruiește ziua ta ~ 2023

Prin Galantom îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta de naștere sau de nume să facă, în schimb, o donație pentru o cauză. Fă-ți pagina pentru a-ți dărui ziua pe ziuata.galantom.ro!

Sustine costurile cu analizele vitale pentru cei care sufera de mastocitoza! @ Moș Crăciun Galantom ~ 2021

Galantom iți propune să fii tu Moș Craciun pentru cei la care Moșul nu ajunge, sau cei care au nevoie de ajutor.

Sustine costurile cu analizele vitale pentru cei care sufera de mastocitoza! @ Purple Run Virtual ~ 2021

Puteti sa ajutati  cumparand metri sau kilometri din maratonul nostru virtual.

Puteti cumpara de la 100 de m la 5 km , este doar 100 lei km de acces la viata pentru copiii cu mastocitoza!