Doneaza cromoglicat, doneaza viata!

Doneaza cromoglicat, doneaza viata @ Un obicei Galantom - 30 day Challenge ~ 2021
De obicei, începutul de an este perioada rezoluÈ›iilor. Atunci ne planificăm cum o să renunțăm la fumat, cum o să facem mai mult sport, cum o sÄ
Doneaza cromoglicat, doneaza viata! @ Dăruiește ziua ta ~ 2021

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care rezonezi.

Doneaza cromoglicat, doneaza viata! @ Daruieste ziua ta ~ 2020

Doneaza cromoglicat, doneaza viata @ Un obicei Galantom - 30 day Challenge ~ 2020

Te provocam ca timp de 30 de zile sa renunti la un obicei care nu iti face bine, sau sa incerci sa adopti unul care iti face bine si, in acelasi timp sa faci si tu bine altora, sprijinind o cauza caritabila. Iti vei indemna prietenii sa te sustina donand si, in felul acesta, vei avea o motivatie puternica in plus ca sa iti duci provocarea pana la capat. Dupa 30 de zile este mult mai probabil ca aceasta incercare sa devina un obicei bun pe care sa il mentii in continuare.